Pro nováčky - Krokodýl

Přejít na obsah

Chceš se něco nového naučit ?

Poznat nové kamarády ?

Být hezká a slavná?

Cestovat po ČR i do zahraničí?

Přijď mezi nás !

    Náš oddíl TOM Krokodýl je několika násobným držitelem titulů Mistr Světa, Mistr Evropy, Mistr ČR,  Mistr Polska, Mistr Maďarska, držitelem Evropských cen Grand Prix.
    Se svými vystoupeními jsme potěšily diváky téměř celé Evropy - ČR, Polska, Německa, Maďarska, Chorvatska, Slovenska, Francie, Itálie, Monaka.

Přijímáme děvčata všech věkových kategorií !!!
Krokodýlí školička (3 - 4 roky)

Určeno pro malé slečny, které rády tancují. Trénujeme 1x týdně na Dubině . Více informací v záložce Krokodýlí školičky.

 
Krokodýlčata (5 -9 let)

Sportovní družstvo, které se účastní soutěží v rámci Mistrovství ČR. Tréninky probíkájí 2x týdně v T-centru Ostrava, J. Matuška 82/26A. Kromě běžných tréninků probíhají také občasné víkendové soustředění a týdenní přípravné soustředění o jarních prázdninách.
V sezónách 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 i 2019 získalo toto družstvo titul Mistra ČR a je tak v mažoretkovém sportu nejúspěšnějším týmem dětské kategorie v celé ČR.
 
 
 
 
 
Minimláďata (od 9 let)

    Přípravné  družstvo  určené  pro  začátečníky  a  mírně  pokročilé  mažoretky. Tréninky probíkájí 2x týdně v T-centru Ostrava, J. Matuška 82/26A. Výuka zahrnuje pohybovou průpravu, základy baletu a gymnastiky, práci s hůlkou, nácvik choreografie. Každoročně se děvčata účastní nepostupových soutěží a řady vystoupení. Výjimkou nejsou ani občasné víkendové tréninky a každoroční jarní a letní prázdninové soustředění. Děvčata jsou připravována pro následné pokračování ve sportovních družstvech. Vybrané dívky se již mohou dostat do soutěžních choreografií během tohoto školního roku.
Přijímáme také již pokročilé mažoretky, do sportovních družstev:
Mláďátka
( 8 – 10 let )   
trénink 2x týdně

Krokodýlek  
( 11 – 13 let )  
trénink 2x týdně

Krokodýl
( 14 a více let ) trénink 2x týdně


Zápis nových děvčat na sezónu 2020/2021 je již v plném proudu. O bližší informace si můžete napsat na email mazoretky@krokodyl-ostrava.cz. Pro přihlášení použijte online přihlášku, kterou najdete v poslední záložce.

Informace: Iva Vaculíková, email mazoretky@krokodyl-ostrava.cz, tel.: 737137 003

TĚŠÍME SE NA TEBE !
Začít může každý a v jakémkoliv věku


Nové taneční obory
Návrat na obsah