2020 - Krokodýl

Přejít na obsah
2020
Taneční centrum Krokodýl
(bývalá MŠ na ulici Matušky Dubina - levý pavilon od hlavní brány)  - práce jsou v plném proudu
Díky hrstce šikovných  rodičů jedeme jako o závod. Moc děkujeme.
Je vymalováno 1. poschodí, v sobotu se maluje přízemí a chodba, na pondělí je objednána firma na výměnou podlahové krytiny  v 1.poschodí.

Prosíme o pomoc rodiče a přátele TOM Krokodýl

-  úklid po malování 1.poschodí - okna, dveře, kachličky - pátek od 15 hodin, sobota od 9 hodin celý den, neděle od 9 hodin celý den-hadry kbelíky s sebou, k dispozici budou rovněž okenní vysavče. Potřebujeme vše dodělat před nástupem firmy na výměnu podlahové krytiny.

- malování přízemí a chodba sobota a neděle

Malující tatínkové  jsou už unavení, přijďte pomoci!
Potřebujeme instalatéra, opravit tekoucí záchod v přízemí, přesunout 2 umyvadla včetně přívodu vody. To chce vidět - přijďte to prohlédnout.
Budou zajištěny nové lišty k pokladení koklem stěn. Instalovat budeme po úklidu přízemí.
Brigádníci, hlaste se Ma rtě 737225298 . Hlavně přijďte naše heslo: Bude nás víc, nebudeme se bát vlka nic.
Náš plán: Připravit centrum pro děti - po jarních prázdninách předunout část činnosti pod jednu střechu.20.3. Soustředění sóloformace Chrjukinka M, Kč, K

14.3. Vystoupení charitativní ples Krokodýl

8.3. Dotkni se hvězd--gala Krokodýl všechna družstva

7.3. O Bohumínské srdce všechna družstva

29.2. Hlučínská hvězda -soutěž sóloformace, sedmice K, M, Kč

28.2. Soustředění sóloformací, ZŠ Chrjukinova K, M,           Kč - taneční centrum

21.2. vystoupení ples K trio -Č.kříž, K -svítící hůlky, Mláďata sedmice, Madlenka sólo , soutěž pro účastníky plesu, sraz 18:30

20.2. Vystoupení soloformace  a sedmice M. mM, Výstaviště ČL, mezinárodní festival

16.2. Vystoupení pro AC centrum Krokodýlčata, Mláďata, miniMláďata
Komponovaný program s vystoupením a zumbou pro seniory Alzheimercentra v Ostravě. Alzheimercentra, Syllabova 3029/38 Ostrava - Vítkovice. Vystupují velké formace se soutěžní skladbou. sedmice, sóla, dua. Rodiče bohužel do centra nemohou, děti si vyzvednou v 16 hodin před centrem. Pro děti bude zajištěno pití. Prosím přijďte s vyčesanými vlasy pod lodičku.

15.2. vystoupení ples DK Akord -Srdce nehasnou Krokodýl sraz ve 14:15 u recepce

7.-12.2. Jarní táborové soustředění
Autobus bude přistaven v 16:30, odjezd autobusu v 17:00.  Nezapomeňte nástupní list, potvrzení o platbě - pár plateb je anonymních bez jména. POZOR, v Ostravě je epidemie vší. Umyjte preventivně dětem vlasy a překontrolujte. Děti při příjezdu projdou filtrem - rodiče o nálezu budeme informovat.
Děvčata z družstva Krokodýl si uloží do přívěsu kufry a pojedou letos experimentálně na tábor vlakem s batůžkem. Doprovod Kiki, Marta, Aneta. Odjezd tramvaje ze zastávky Poledníka 16:45, ojezd vlaku Pendolino v 17:20 z nádraží Svinov.  Děvčata pojedou přes Olomouc do Prostějova na stanici Prostějov - místní nádraží, které je vzdáleno cca 200 m od domova mládeže, ve kterém jsme ubytováni. Děvčata dorazí do ubytovny za 2 hodiny, dříve než autobus. Ubytují se jako první. Pokud bývá ve vlaku někomu špatně, prosím, osobně řešte ihned s Martou 737225298.

1. 2. Maškarní bál s vystoupením sóloformací a sedmic tělocvična ZŠ Formana         Mláďata, Kč, miniM, miniKč
S sebou maska, hůlka, cvičky. Začátek bálu v 10:00, konec 12:00, cena 60,- za dítě, rodiče vstupné neplatí - přinesou malé občesrstvení na rautový stůl. Jídlo a pití bude dětem k dispozici po dobu bálu. Přezuvky rodiče i děti. Všechny děti předvedou na bále svá týmová vystoupení, soutěžní sóla, dua, sedmice.

31.1. soustředění defilé tělocvična ZŠ Formana                     Mláďata, miniMláďata
Sraz před tělocvičnou, s sebou vše na cvičení, Jídlo a pití na celou dobu. Miska lžička s sebou, vaříme písmenkovou polévku. Konec v 15:00
Prosíme o pomoc seniorky - hlaste se Ivě 737137003, mod děkuji.

Návrat na obsah