2017 - Krokodýl

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Program
2017


17.12 v neděli Krokodýl open, DK Akord

3.12. soustředění ZŠ Chrjukinova - Krokodýlek velká formace  9:00- 13:00, 13:00- 16:00 sólovky, rozpis bude upřesněn.
2.12. Mikulášské soustředění ZŠ Chrjukinova - Mláďata velká formace 9:00 – 16:00 s obědem.
25.-26.11. Školení Brno trenérky
17.11. Soustředění ZŠ Chrjukinova Krokodýlčata 9:00-15:00
12.11. Soustředění ZŠ Chrjukinova Krokodýlek - Velká formace 9:00-13:00, sedmice mix 13.00-15:00
11.11.Krokodýlí twirlingová  škola III - ZŠ Chrjukinova, 9:00-14:00 Mláďata, Krokodýlek, Krokodýl
4.11. Soustředění ZŠ Chrjukinova - Mláďata
28-29.10. Dvoudenní soustředění  ZŠ Chrjukinova - Krokodýlčata velká formace
28.10. Soustředění ZŠ Chrjukinova 9:00-12:00, sóĺa Natky s Janou
26-27.10. Dvoudenní soustředění OAO, Krokodýlek - 9:00-12:00 mix, 12:00 – 12:00 velká formace, 12:00 do 14:00 obě sedmice hůlka.
22.10. Soustředění ZŠ Chrjukinova, sedmice, sóla a dua - Krokodýl 9:00 – 14:00, Mumie, Drákulové – 9:00 – 12:00, Šmoulové 12:00- 15:00, duo Kráska a zvíře 12:00 – 14:00, Duo Krokodýlčata 9:00 -12:00, sóla Natky s Janou 9:00 – 12:00
15.10. Soustředění ZŠ Chrjukinova - sedmice Krokodýl 9:00-14:00
14.10. Soustředění Krokodýlčata sedmice - tělocvična ZŠ Chrjukinova 9:00 -13:00
8.10. soustředění Krokodýlčata - tělocvična ZŠ Chrjukinova 9:00 -14:00
7.10 porada trenérek ORIO  v 18:00
7.10. Soustředění sedmice - ZŠ Chrjukinova 14:00-16:00  
7.10.Twirlingová škola I I, - ZŠ Chrjukinova s profi twirlerkou - Krokodýl, Krokodýlek, Mláďata
5.10.Vystoupení Dny hendikepu Ostrava - hala Varenská, Mláďata, Krokodýlek
1.10. Soustředění  sólovky ZŠ Chrjukinova - 9:00-12:00 Natky sólo, Mláďata sólo 13:00-15:00, Mláďata všechny sedmice 15:00-17:00
1.10. Trénink OAO Krokodýl  9:00-13:00
28.9. Soustředění sedmice a sóla ZŠ Chrjukinova - Krokodýlek sedmice 9:00-12:00, sóla 12:00-15:00, Mláďata sóla 9:00-13:00
9.9. – 10.9. Soustředění Polanka ( Mláďátka, Krokodýlek, Krokodýl)
8.9. 2017 Náborová aktivita – organizuje Niki O.
8.9. – 9.9. Trenérská škola –  v pátek od 19:00 Polanka
7.9., 12.9., 14.9., 19.9. NÁBOR NOVÁČKŮ, ZŠ Fr. Formana, vždy od 16:30
4. 9. 2017 Zahájení sportovní sezóny 2017/18 – společný trénink v 17:00 ZŠ Košaře – prosíme všechny i končící členy o účast a vrácení VŠECH oddílových věcí.
2.9. 2017 Náborová aktivita – organizuje Natka S.
2.9.2017 Sporťáček -  sraz v 7:50 Městský stadion, vystoupení domluvených sólistek v 11:45
20.8.- 25.8. Letrní táborové soustředění
6 - 9.7. Bulharsko- Krokodýlčata + vybrané sólovky
21.-25.6. Itálie Gulianova – ME
16.-18.6. Soustředění před ME
9.-11.6. Jedeme pod stan- Skalice u FM
27.-28.5. Brno Mistrovství ČR malé formace
20.5. Praha Mistrovství ČR velké formace
11.-13.5.soustředění Polanka
29.-30.4. Vyškov-mistrovství Moravy
22.4. Partnerský den s Adeline
8.4. Regionální kolo MČR Brušperk
26-27.3. MČR Dubňany
25.3.Tornádo Bublinky, Minikrokodýlčata
19.3. Ostravská hůlka –Dotkni se hvězd
4.-10.3. Jarní táborové soustředění
25-26.2. Zkoušky porotců
25.2. Soutěž Mikádo Karviná
17-19.2. Soustředění Polanka
12.2. Maškarní bál Minikrokodýlčata, Krokodýlčata, Bublinky Mláďata
10.2.-11.2. Soustředění Krokodýlek
28.1. Soustředění Krokodýlřčata
28.1. Soutěž sóla, dua, sedmice Daisy cup Svinov
21.1. Soustředění tělocvična ZŠ Chrjukinova Krokodýl 7mice
21.1.-22.1 Soustředění OAO Mláďata
20.-21.1. Soustředění OAO Krokodýlek
15.1. Twirlingová škola tělocvična ZŠ Chrjukinova Mláďata
14.1. Soustředění tělocvična ZŠ Chrjukinova sostředění Bublinky, duo Viki, Verča
14.1. Soustředění tělocvična ZŠ Chrjukinova sostředění Bublinky, duo Viki, Verča
14.1. Vystoupení na plese Vítkovic hotel Clarion, svítící hůlky                            Krokodýl
13.1.-14.1. Polanka soustředění + vystoupení na plese                          Krokodýl
7.1. Soustředění ZŠ Chrjukinova sedmice Krokodýlčata, duo Mláďata



 

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky